Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znamy cennik i zasady korzystania z basenów otwartych w Przasnyszu


Od niedzieli 30 kwietnia 2023 roku w Przasnyszu działa już pierwsze kąpielisko na świeżym powietrzu. Ta inwestycja Powiatu Przasnyskiego została zrealizowana niemal całkowicie dzięki środkom pozyskanym z zewnątrz.  Kiedy można korzystać z basenów i jaki jest cennik obiektu?


Na terenie Zespołu Szkół Powiatowych przy ul. Mazowieckiej w Przasnyszu wybudowano dwa baseny rekreacyjne dla dorosłych i młodzieży, płytszy basen dla dzieci, wodny plac zabaw, zjeżdżalnię oraz budynki mieszczące basenową infrastrukturę i zaplecze socjalne wraz z kasą i przebieralniami.

Kąpielisko czynne jest codziennie w godzinach od 11.00 do 19.00, jednak w przypadku, gdy temperatura wody spada poniżej 14 st. Celsjusza, wejście do wody nie jest możliwe (czerwona flaga) z wyjątkiem zorganizowanych grup morsów.

Cennik otwartych basenów w Przasnyszu

Wejście do basenów jest obecnie bezpłatne, choć jeśli chcemy skorzystać z niektórych akcesoriów, wówczas musimy mieć ze sobą portfel. Cennik został przyjęty Uchwałą Zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 24 kwietnia 2023 roku.

I tak: wypożyczenie leżaka to koszt 20 zł, wypożyczenie akcesoriów do pływania: deski/makaronu/piłki – 15 zł, kaucja zwrotna za kluczyk/opaskę – 20 zł, zgubienie kluczyka opaski – 50 zł.

Nad bezpieczeństwem użytkowników basenów czuwają ratownicy.

red.

za: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mike
Mike
7 miesięcy temu

Kurde wokół wszyscy wszystko mają a Mława ….? A nie sorry mamy nową kostkę koło sceny w parku żeby seniorom na baletach obcasy nie klinowaly się. Dziękujemy Bunio

Rafal
Rafal
7 miesięcy temu
Reply to  Mike

No jak dla Ciebie basen na zewnątrz to wszystko to mało widziałeś.
Pojedz do Przasnysza i porównaj miasta.
Jeżeli chodzi o basen to nas ratownik nie wpuścił bo temperatura na dworze spadła do 12 stopni. Kurde nie mają wszystkiego, pogody

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x