Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Projekt „Razem raźniej” . Zobacz jakie wsparcie i dla kogo?


Powiatowy Urząd Pracy w Mławie wraz z Partnerem – Pracownią Rozwoju Inkubator w Mławie od kwietnia 2023 realizuje projekt „Razem raźniej- aktywizacja społeczna i zawodowa osób bezrobotnych z powiatu mławskiego”  współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Działania 9.1 RPO WM na lata 2014-2020


Celem projektu jest integracja społeczna i aktywizacja zawodowa, a co za tym idzie zwiększenie szans na zatrudnienie 50 osób oddalonych od rynku pracy, wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz zapobieganie zjawisku wykluczenia społecznego i ubóstwa w pow. mławskim w woj. mazowieckim, poprzez kompleksowe dostosowanie indywidualnych potrzeb przedsięwzięcia w zakresie integracji społecznej, edukacyjnej i aktywizacji zawodowej .

Zakończenie projektu zaplanowane jest  na grudzień 2023 roku.

Budżet projektu wynosi  600 031,25 zł w tym: – dofinansowanie z Unii Europejskiej 479 836,25 zł

– wkład własny ( niefinansowy) wnoszony przez Realizatora oraz Partnera-  120 195,00  zł

Grupę docelową projektu stanowi ogółem 50 os. (30K,20M) korzystających lub kwalifikujących się do wsparcia z opieki społecznej, zamieszkujących woj. mazowieckie, pow. mławski, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, pozostających bez pracy i zarejestrowanych w PUP w Mławie jako osoby bezrobotne. Wsparcie udzielane uczestnikom projektu to  : Diagnoza indywidualnych potrzeb i potencjału uczestników projektu na potrzeby opracowania ścieżki reintegracji , Warsztaty Rozwoju Osobistego , Coaching, Poradnictwo zawodowe, Pośrednictwo pracy, staże zawodowe oraz szkolenia zawodowe.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Powiatowym urzędem Pracy w Mławie.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x