Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miejskie uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja [FOTO]


Uroczysta msza święta, oficjalne przemówienia oraz złożenie kwiatów pod obeliskiem przy Dębie Niepodległości złożyły się na oficjalny program miejskich uroczystości  Święta Narodowego Trzeciego Maja. Po oficjalnej części przy Szkole Podstawowej nr 7 zorganizowano też  rodzinny festyn.


Mszę św. odprawianą w kościele parafii pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski koncelebrował ks. dr Janusz Ostrowski – biskup pomocniczy archidiecezji warmińskiej. Po mszy św. uczestnicy uroczystości, harcerze,  poczty sztandarowe z Mławską Orkiestrą Dętą przemaszerowali do parku miejskiego, gdzie do zebranych przemawiali poseł Anna Cicholska i senator Jan Maria Jackowski, burmistrz Sławomir Kowalewski i starosta Jerzy Rakowski. Uroczystość zakończyła się złożeniem kwiatów przez delegacje pod pamiątkowym obeliskiem.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pik Pok
Pik Pok
6 miesięcy temu

Aż łza się w oku kręci jak widzę ludzi z naszej lokalnej władzy chcący się pokazać ludziom jako obrońcy konstytucji i ludzie którzy wprowadzają ją w życie poprzez brak glosu na sesji, blokadę komentarzy pod postami urzędu miasta… a nie czekaj tego nie ma w konstytucji!

Kuba
Kuba
6 miesięcy temu
Reply to  Pik Pok

To wszystko na pokaz Pik Pok, tylko na pokaz, tak u lokalnej władzy jak i tej krajowej.
Niby obrońcy konstytucji, a ciągle ją łamią.
Niby ludzie wierzący, bo prawie z kościoła nie wychodzą, na wszystkich uroczystościach oficjele z kleru w pierwszych rzędach, prawie każda większa uroczystość rozpoczyna się mszą w kościele, na której rządowi oficjele i ci lokalni prezentują się jako rozmodlone osoby, a nie stosują się nawet do 10 boskich przykazań.
Istna farsa.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x