Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy strażacy wyjechali do wypadku na S7. Co zastali na miejscu?


fot. ilustracyjne


Wczoraj po południu mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie S7, w pobliżu węzła Żurominek, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Do zdarzenia zadysponowani zostali strażacy z JRG Mława. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, okazało się, że owszem, znajduje się tam samochód osobowy, ale z podniesioną maską i włączonymi światłami awaryjnymi. Uszkodzony pojazd zabrała laweta, a strażacy zapisali zdarzenie jako alarm fałszywy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x