Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Akcja sadzenia lasu przebiegła sprawnie, mimo trudnego terenu [FOTO]


W ostatnią sobotę kwietnia na terenie Leśnictwa Łomia w miejscowości Lewiczyn na powierzchni odnowieniowej do sadzenia lasu stawili się harcerze Hufiec ZHP Mława, VI Przyparafialna Wodna Męska Drużyna Harcerska „Jungi”, VII „PWGŻDSH”Jungi”, II KWDH „Sokoły”, X PWŻDH „Horyzont”, strażacy z OSP Piegłowo oraz członkinie  Koła Gospodyń Wiejskich Fajne Babki.


Akcja sadzenia jednego z gniazd odnowieniowych przebiegła bardzo sprawnie mimo wyjątkowo trudnego leśnego terenu. Harcerze co chwilę nawoływali do zmobilizowania prac harcerskimi okrzykami. Prace koordynowane były przez leśniczego Gabriela Muczyńskiego oraz podleśniczego Pawła Kempkę. Na koniec prac strażacy zapewnili atrakcje pozostałym uczestnikom akcji prezentując możliwości swoich wozów strażackich.

– Dziękujemy za przybycie, Wasze zaangażowanie a przede wszystkim za pomoc! – napisali leśnicy z Dwukół na swojej stronie.

źródło i fot. Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
6 miesięcy temu

Wielkie brawa !

Rysiek z klanu
Rysiek z klanu
6 miesięcy temu
Reply to  Darek

Pewnie że fajna inicjatywa społeczna….

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x