Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Posadzili las w Dunaju


Na zaproszenie Jacka Szlachty – leśniczego Leśnictwa Dunaj, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie brali udział w akcji zwiększania lesistości w Polsce. Dołączyli do nich również pracownicy Starostwa Powiatowego w Mławie Wydziału Edukacji i Zdrowia oraz pracownicy Zakładu Usług Leśnych. Pod fachowym nadzorem leśników,  posadzili 250 sztuk sosen pospolitych i zalesili grunty rolne w miejscowości Dunaj (gm. Stupsk). Tradycyjnie, sadzenie lasu zakończyło się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.


źródło i fot. ŚDS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
1 rok temu

Oj tak. PO to dopiero dbało, zwłaszcza o lasy

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Mławiak

Nie popieram ani jednych, ani drugich, ale tych złodziei i oszustów mam serdecznie dość. Nikt nie naprawi w ciągu nawet kilku lat tego bałaganu, żeby nie powiedzieć burdelu jakiego narobili od 2015 roku. Oni są jak pijawki, a nawet jeszcze gorsi, bo po nich to nawet potop.

Last edited 1 rok temu by Anonim
Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Anonim

Nieźle ci TVN wypaczył postrzeganie świata? Też nie płacisz podatku jak Kraśko?

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Anonim

Nie oglądam telewizji w ogóle od 2025 roku – lepiej ci?
W związku z tym umiem samodzielnie myśleć. Ciebie zaś najprawdopodobniej zahipnotyzował Jarek z Mateuszkiem i Jędrkiem oraz zmanipulował cię przekaz TVP PiS.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Anonim

Nie oglądam telewizji w ogóle od 2015 roku miało być, bo nie trawię i.diotów z rządu, szczególnie tego z długim nosem i tego co się cały czas uczy oraz tego od księżyca.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonim

Uwaga pisior w ataku , spadaj na Żoliborz, tam twoje miejsce, koło swojego Jarusia

jaa
jaa
1 rok temu

Brawo! Słuszna inicjatywa!

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  jaa

Tak dzieciaki sadzą lasy, a Lasy Państwowe je wycinają na potęgę i eksportują nieobrobione drzewo, żeby tylko zgarnąć kasę. Za obecnego rządu wszystkie najokazalsze, najdorodniejsze drzewa ido pod przysłowiową siekierę.

Ile lat potrzebuje taka mała sadzonka zanim stanie się takim drzewem? – te dzieciaki nie doczekają się tego. drzewa

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  sprtw

Nie wiem czy pamiętasz, ale po chciało sprzedać lasy by pokryć roszczenia żydów za ll wojnę. Sam podpisywałem sprzeciw przeciwko prywatyzacji lasów za po i psl

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x