Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

KGW Stare Kosiny ma sposób na samotność [FILM]


Koło Gospodyń Wiejskich Stare Kosiny wspólnie z Fundacją Biedronki organizuje spotkania przy wspólnym stole dla seniorów, którzy że względu na wiek i stan zdrowia mogą czuć się wykluczeni z życia lokalnych społeczności.


Program Danie Wspólnych Chwil z Fundacją Biedronki  ma odpowiadać na problem samotności osób starszych i integrować seniorów przez wspólny posiłek, a spotkania odbywać się będą cyklicznie. Pierwsze miało miejsce w sobotę 29 kwietnia w świetlicy wiejskiej Stare Kosiny i na pewno można je zaliczyć do udanych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

źródło: KGW Stare Kosiny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
18 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
7 miesięcy temu

Tylko PIS ,gonić niemieckie ścier..,gwiazda z lewicy mówiącą Mazowsze graniczy z Białorusią ,płaczek podstawiony przez starych ube…, dlatego tylko PIS a Tery pozdrów swoją matkę że cię nieusu…..,

Anonim.
Anonim.
7 miesięcy temu
Reply to  karol

***** ***
Gonić ruskie ścier… razem z konferencji.
Co do płaczka to uważaj bo on jak co do czego to wejdzie do koalicji z PiSem że względu na żonę. Ludzie mu nie wierzą, a PiS go olewa, bo ma go w szachu.
To raczej ty całuj po piętach swoją matkę, że cię nie us.nęla

Anonim
Anonim
7 miesięcy temu

To kosiniak kamysz z PSL wmawiał kobietom że mają pracować nie do 60 lat a do 67. Tak mu kazali z po a ten sterowany patyk robił co mu kazano. Teraz wielce się wydurnia razem ze struzikiem. Przystawki po. Marionetki

Tery
Tery
7 miesięcy temu

Kupowanie głosów starych bab za nasze pieniądze

Anonim
Anonim
7 miesięcy temu
Reply to  Tery

Albo masz 6 lat, albo nie znasz historii Polski z ok. 10 lat wstecz. Nie masz argumentów to nie pisz bo wychodzisz na dylatanta.

Solo
Solo
7 miesięcy temu
Reply to  Anonim

To raczej tobie brak argumentów.

Anonim
Anonim
7 miesięcy temu

Tak… KGW bawią się za nasze wspólne pieniądze – przecież PIS ich finansuje, tyle że nie ze swojej kieszeni a z naszej wspólnej, żeby zwiększyć swój elektorat to pieniądze płyną na OSP i KGW.

Rysiek z klanu
Rysiek z klanu
7 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Jakby by to powiedział Rysiek ” No i kurcze Bardzo dobrze ” Ośmiorniczki były o wiele droższe i zbierało na cofki nawet po spożyciu niektórzy gadali takie głupoty że aż szok….chyba że to była prawda….

Anonim
Anonim
7 miesięcy temu
Reply to  Rysiek z klanu

No nie, ośmiorniczki nie są tak drogie jak koszt pozyskania elektoratu przez PIS:
– wydatki na kler
– wydatki na reżimowe pisowskie media
– wydatki na elektorat wiejski (OSP< KGW itp)
– wszelkie dodatki dla meneli (pracujących nie tykam), wszelkie dotacje dla rolników za głupotę i niekompetencję rządzących, 13-tki i 14-tki dla emerytów itp. itd….
O złodziejstwie i o willach plus albo dotacjach dla nieistniejących firm w wys. kilkudziesięciu milionów nie wspominam. Przy tych wydatkach, to ośmiorniczki są tanie jak barszcz i są kroplą wody w morzu.
Sprawdź sobie Ryśku czy też Januszu ile razy wzrósł dług Polski za panowania tej partii. Może wtedy złapiesz się tę swoją głowę. Dodam jeszcze, że zostały przejedzone również wszystkie rezerwy, które gromadziły poprzednie rządy.
Ech, januszku, januszku, ogarnij się i zacznij myśleć.

Do krytykantow
Do krytykantow
7 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Wzrasta tak ja za Praktykujacych Okradaczy. Tylko że kasa zostaje w Polsce i nie ratujemy niemieckich banków w Grecji za co Tusk otrzymał tą funkcję i jego poplecznicy by oczerniać Polskę. Może taki głupi przekaz trafi do tych którzy nie mają świadomości co działo się za rządów po-psl? Dziś podstawowy zarzut że PiS daje kasę oddolnym inicjatywom i samorządom. Za po i PSL nie było o tym mowy. Odżyli wszyscy za PiS. Gdyby nie głupi covid i wojna Rosji byśmy byli w całkiem innym miejscu. A tak wyprzedzając wpis dziadka z bliska to niech sprawdzi na co wydaje nasza kasę marszałek z Płocka i ile kosztują jego limuzyna?

Solo
Solo
7 miesięcy temu
Reply to  Do krytykantow

Dobrze, że głu.pota nie boli, bo wyłbyś i wìłbyś się z bólu, a gdyby g.łupota miała skrzydła, to fruwałbyś jak gołębica.

Rysiek z klanu
Rysiek z klanu
7 miesięcy temu
Reply to  Do krytykantow

Przekaz nie trafi , tak samo jak pytano pewnego żyda o niezbyt fajne fakty to powiedział że lepiej o tym nie wspomnieć . Takie to mądre i wyszczekane towarzystwo . A łopoatować nie ma komu jak trzeba tylko narzekać Że za dużo śniegu spadło. Rysiek jaki był taki był ale na szacunek zasługuje .

Rysiek z klanu
Rysiek z klanu
7 miesięcy temu
Reply to  Anonim

z tym myśleniem proszę tak roszczeniowo nie podchodzić bo lepiej mniej myśleć a więcej mądrze robić.

Anonim
Anonim
7 miesięcy temu
Reply to  Rysiek z klanu

Czyli tak jak postępują pisowcy: nie myślą i bezmyślnie uchwalają jakieś ustawy, przepisy itp, a potem to kilka razy poprawiają, bo okazuje się, że stworzyli bubel który nie ma rąk i nóg.
Mądrzej jest jednak bajpierw dobrze pomyśleć a później robić coś niż bezmyslnie tworzyć buble lub pie…yć głupoty.
Przykładem wymyślonych idiotyzmów niech będzie polski ład albo ich ostatnie bilbordy albo ławeczki patriotyczne, na które poszła gromada kasy, a pierwsze deszcze je zniszczyły, no ale kto miał zarobić to zarobił. Rząd d.bili

Rysiek z klanu
Rysiek z klanu
7 miesięcy temu
Reply to  Anonim

żadnej alternatywy nie ma , ani przemądrzały Mentzen ani ślizgacze z PSLu nic mądrzejszego nie zrobią . Młodzi czasem mówią że jest Vibe i teraz właśnie ten czas na Vibe prawicy pis czy jak to zwał. Znowu wrócę do Ryśka z klanu jak tak to wszyscy się śmieli a jak odszedł to serial już nie ma takiego ” Vibe’u ” albo kumasz czaczę dziadku albo tańczysz do Violetty Willas.

Anonim
Anonim
7 miesięcy temu
Reply to  Rysiek z klanu

„Vibe” – 😀
Ciesz się że głupota nie boli bo wilbyś się z bólu dniem i nocą oraz ciesz się, że nie ma ona skrzydeł, bo fruwałbyś jak gołębica.
„Klan” – kto to dziś ogląda? Takie „vibe” jak ty tylko 😀
Na temat tańca też jesteś zacofany, ty zapewne tańczysz do Zenka

Rysiek z klanu
Rysiek z klanu
7 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Leszcze jesteście . Zgrani jak stara talia kart .

Anonimowo
Anonimowo
7 miesięcy temu
Reply to  Rysiek z klanu

Rysiu nie używaj słów, których znaczenia nie znasz, bo stajesz się nie tylko śmieszny jak Rysiek z „klanu”, ale wręcz żałosny.

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x