Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki świętowały Dzień Ziemi


21 kwietnia wszystkie grupy przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 3 świętowały Dzień Ziemi. Świętowanie rozpoczęło się ekologiczną pogadanką i wspólnym tańcem w kole. Następnie odbył się przemarsz ulicami miasta z ekologicznymi hasłami. Przedszkolaki podczas spaceru wręczali przechodniom wykonane własnoręcznie kwiatki z okazji Dnia Ziemi. Wspólnie zadbano także o upiększenie przedszkolnego ogrodu sadząc kwiatki i drzewa. Prowadzone działania pokazały przedszkolakom różne sposoby ochrony najbliższego środowiska oraz zachęcały do troski o Ziemię.


źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x