Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa Zuzanny Gołębiewskiej w strzegowskim ośrodku kultury [FOTO]


W strzegowskim ośrodku kultury odbył się wernisaż wystawy twórczości uczennicy lokalnej szkoły podstawowej – Zuzanny Gołębiewskiej. Po raz pierwszy prezentowano w ośrodku prace tak młodej twórczyni. Zuzia w maju kończy piętnaście lat. Na wystawie prezentuje rysunki, które wskazują na wielki talent i dojrzałość artystki. Zuzanna aktualnie interesuje się rzeźbą, chce poznać nowe techniki, w których mogłaby tworzyć. Przyszłość wiąże ze swoimi pasjami, marzy jej się studio tatuaży i podróże.


W otwarciu wystawy artystce i organizatorom towarzyszyli nauczyciele i koleżanki ze szkoły, członkowie rodziny i zaciekawieni mieszkańcy gminy. Miło było popatrzeć na serdeczne gratulacje i szczere życzenia. Serdeczna atmosfera zachęcała do rozmów i wymiany poglądów przy kawie.

Następnego dnia wystawę odwiedziło kilka klas lokalnej szkoły, uczniowie chętnie obejrzeli wystawę i byli dumni z twórczego dorobku swojej koleżanki.

źródło i fot. GOK Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Artystka
Artystka
1 rok temu

Wielki talent, powodzenia!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x