Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podsumowanie miejskiego konkursu plastycznego ,,Wesołe ludki pomagają na smutki” [FOTO]


13.04 w Szkole Podstawowej nr 2  podsumowano Miejski konkurs plastyczny ,,Wesołe ludki pomagają na smutki” Wyróżnionym uczestnikom wręczono dyplomy oraz nagrody, które ufundowała Rada Rodziców. Organizatorzy przygotowali dla uczniów szkoły oraz zaproszonych gości przedstawienie pt. ,, Z emocjami przez świat” Występ urozmaiciły tańce oraz piosenki przygotowane przez młodzież.


– Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział, nagrodzonym gratulujemy. Z naszych aktorów jesteśmy dumni, a podjęty temat mamy nadzieję wszyscy widzowie przemyślą – napisała szkoła.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
1 rok temu

Dyrektor SP Nr 2 to pedagog z powołania. Gratuluję aktywności, pomysłów, świetnej realizacji

Pik Pok
Pik Pok
1 rok temu

Gratulacje dla młodych artystów;]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x