Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biedroneczki z rodzicami na Warsztatach Wielkanocnych [FOTO]


W ramach Innowacji Pedagogicznej ,,Słoiczek dobrych uczynków” Biedroneczki z przedszkola Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie zaprosiły na Warsztaty Wielkanocne swoich Rodziców. Wychowawca oraz pedagog szkolny wyjaśnili rodzicom zasady innowacji oraz poprosili o współpracę, ponieważ to oni stanowią ,,podporę” działań. Biedroneczki pięknie zaśpiewali i zatańczyli oraz z rodzicami wykonali stroiki wielkanocne. Wszyscy zebrani z wielkim zaangażowaniem, zapałem i weną twórczą wykonali cuda ze styropianowych krążków. Współpraca z rodzicami to bardzo ważny element innowacji oraz działalności przedszkola. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i wspólnie spędzonych czas. 


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x