Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Terytorials mistrzem trójboju


Żołnierz 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, plutonowy Robert Drozdowski zdeklasował zawodników w wyciskaniu sztangi leżąc podczas Mistrzostw Europy XPC, które w marcu odbyły się w Siedlcach.


Plut. Drozdowski jest żołnierzem zawodowym 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej od 2018r., służy w 51 batalionie lekkiej piechoty w Ciechanowie. Od wielu lat trenuje trójbój siłowy i ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych.  Podczas Mistrzostw Europy XPC okazał się bezkonkurencyjny nie tylko w swojej kategorii wagowej, ale również w kategorii open wśród przedstawicieli służb  mundurowych z Europy.

W wyciskaniu sztangi leżąc, wywalczył 1. miejsce w kategorii do 125 kg służb mundurowych, 1. miejsce open służb mundurowych, 1. miejsce w kategorii do 125 kg masters 40-49 oraz 2. miejsce open masters i 2 miejsce do 125 kg ze wszystkich zawodników.

Żołnierz 5MBOT otrzymał również Kartę Pro federacji XPC:

– karta Pro jest dla najlepszych zawodników i jest to zaproszenie na zawody, na których będą startować tylko zawodnicy z najmocniejszej czołówki Trójboju Siłowego Europy.  – dodaje plut. Drozdowski.  

źródło i fot. 5.MBOT

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1.8 5 votes
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
10 miesięcy temu

zawsze mnie dziwiło że sprzedawanie sterydów jest nielegalne i ścigane a funkcjonariusze je biorą i wszyscy inni legalnie jak już kupią – ciekawy dziwny HONOR przez nich przemawia że wtedy jak to kupują to nie widzą w sprzedawcy przestępcy i u siebie im też wszystko pasuje ???

Anonim
Anonim
10 miesięcy temu

Startował w mundurze, że się nim chwalicie. Swoją drogą ciekawe czy odpowiednio zmierzył temperaturę wszystkim uczestnikom spotkania.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x