Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaczęło się od tego, że zauważyli radiowóz i zamienili się miejscami za kierownicą


Zabezpieczona duża ilość narkotyków o wartości czarnorynkowej prawie 30 tys. zł i 3-miesięczny areszt dla 37-letniego mieszkańca Mławy, to finał piątkowej kontroli drogowej na trasie S7, w pobliżu Mławy. Kierowca volkswagena, na widok patrolu, w trakcie jazdy przesiadł się za kierownicą z siedzącą obok pasażerką. Podczas kontroli okazało się, że mławianin nie ma uprawnień do kierowania, a narkotesty wskazały wynik pozytywny zarówno u niego, jak i pasażerki.


Patrol ruchu drogowego, pełniący służbę na odcinku S7 w pobliżu węzła Uniszki Zawadzkie, zauważył kierującego volkswagenem, który na widok patrolu, nie zwalniając, opuścił miejsce kierowcy, przesiadając się z siedzącą obok pasażerką. Został natychmiast zatrzymany. Jak się okazało w trakcie kontroli, 37-letni mieszkaniec Mławy, kilka lat temu stracił prawo jazdy. Przesiadając się z pasażerką, próbował uniknąć odpowiedzialności. Zarówno on jak i jadąca z nim 27-letnia mławianka, odpowiedzą przed sądem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To jednak dopiero początek ich problemów. Jak się okazało w trakcie kontroli, oboje mogli być pod wpływem środków odurzających. Wynik badania narkotestem, dla obojga zatrzymanych, okazał się pozytywny. Pobrano od nich krew do weryfikacji wyniku testu.

Dalsze czynności przejęli mławscy kryminalni, którzy w domu pary zatrzymanych znaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Policjanci odnaleźli marihuanę, haszysz, amfetaminę oraz inne substancje psychoaktywne. Łącznie ponad 660 gram narkotyków o wartości czarnorynkowej prawie 30 tys. zł. W wyniku czynności nadzorowanych przez mławską prokuraturę, zatrzymany 37-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.
Decyzją Sądu Rejonowego w Mławie został aresztowany na 3 miesiące. Jego 27- letnia partnerka usłyszała zarzut posiadania narkotyków, prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny. Trwają dalsze czynności w śledztwie, prowadzone przez mławską prokuraturę i policję.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pankracy
Pankracy
1 rok temu

Jednego rozwalijapy mniej. A taki porządny się wydawał.. peszek.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu

brawo Policja

Ryki tyki
Ryki tyki
1 rok temu

Ryki tyki Radek z Ameryki loroye kowboje i złote Merole

Prawda
Prawda
1 rok temu

Proszę narkotyki jeszcze są grane, czyżby socjalu było za mało i mus dorobić na handlu maryśką!

Anonimowy
Anonimowy
1 rok temu

I będzie jeździć w odwiedziny do aresztu dziewczyna zamiast zajmować się dzieciakami

Anna
Anna
1 rok temu

Dobrze chociaż, że bez dzieci jechali na dwóch gazach chociaż i tak marne to pocieszenie

LeonZawadiaka308
LeonZawadiaka308
1 rok temu

To tylko pionki. A gdzie w tym wszystkim ich „BOSS” pan Z. ? Zajmijcie się lepiej tymi u góry, zanim cała Mława przesiąknie tym szajsem.

Komo
Komo
1 rok temu

Ciekawe co to za panna taka pomysłowa?

Burza za 1 2 3
Burza za 1 2 3
1 rok temu
Reply to  Komo

Panna nie mająca rozumu zbyt wiele.

123 teraz będziesz ty
123 teraz będziesz ty
1 rok temu
Reply to  Burza za 1 2 3

To wasza ciotka . Trzymała was do chrztu. I mówiła cmok cmok

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x