Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiatowe Forum Edukacji Młodzieży po raz 11.


Powiatowy Urząd Pracy w Mławie już po raz jedenasty zorganizował Powiatowe Forum Edukacji Młodzieży. Była to okazja dla uczniów klas maturalnych powiatowych szkół średnich, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertą edukacyjną przygotowaną przez  uczelnie wyższe, szkoły policealne i inne placówki edukacyjne. W ofercie nie zabrakło też stoisk informacyjnych służb mundurowych , urzędów i instytucji.


Swoją ofertę przyszłym maturzystom zaprezentowały: Akademia Mazowiecka w Płocku, Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Politechnika Gdańska, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Collegium Civitas w Warszawie, Olsztyńska Szkoła Wyższa, CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO DAR, Medyczna Szkoła Policealna w Ciechanowie, Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu, Publiczna Szkoła Policealna STO w Raciążu, Akademickie Centrum Kształcenia przy PUZ im. Ignacego Moscickiego w Mławie, Szkoła Żak w Mławie, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie, Kolegium Nauk Stosowanych WSG filia w Działdowie, Ochotniczy Hufiec Pracy Komenda w Mławie i Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Mławie.

Wśród służb mundurowych, urzędów i instytucji były stoiska Komendy Powiatowej Policji w Mławie, Komendy Powiatowej Państwowej Staży Pożarnej w Mławie, Wojskowego Centrum Rekrutacji w Ciechanowie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Inspektorat w Mławie, Urzędu Skarbowego w Mławie, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie oraz gospodarza wydarzenia – Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 rok temu

Bardzo dobra i cenna incjatywa — młodym trzeba pomagać i doradzać w wyborze przyszłych kierunków studiowania z myślą o przyszłej pracy !!!

Wolf
Wolf
1 rok temu

Incjatywa słuszna . Ale zawód wyuczony jedno a życie drugie szczególnie jak jesteś magistrem ekonomii .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x