Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

IMPERATORS mistrzem turnieju dzikich drużyn Joker Mława CUP


W sobotę 18 marca odbyła się pierwsza edycja Turnieju Dzikich Drużyn JOKER MŁAWA CUP. Organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie FLY HIGH we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Mławską Halą Sportową oraz Stowarzyszeniem JOKER MŁAWA. Zawody organizowane były przed turniejem główny jakim był Joker Mława Cup 35+ Mistrzostwa Mazowsza Oldboy w Futsalu. 


Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn składających się z zawodników w wieku 14-20lat. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do półfinałów
Po zaciętej walce w grupie do fazy pucharowej przeszli:

z grupy A: JUK TEAM, IMPERATORS

z grupy B: ZR After, Chamsk

Do pierwszego meczu półfinałowego przystąpiły drużyny JUK TEAM oraz Chamsk. Po niezwykle zaciętej rywalizacji mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla drużyny z Chamska.

W drugim meczu półfinałowym zmierzyły się drużyny IMPERATORS i ZR After. Obie drużyny nie dawały za wygraną przeciwnikowi, po wielu interwencjach obu bramkarzy mecz zakończył się wynikiem 0:0. Aby wyłonić zwycięzcę zawodnicy podeszli do serii 3 rzutów karnych, które nadal nie dały nam odpowiedzi na pytanie kto przechodzi do finału. Po kolejnych 2 seriach IMPERATORS pokonało przeciwników wynikiem 4:3.

Mecz o 3 miejsce pomiędzy JUK TEAM  a ZR After zakończył się pewnym wynikiem
0-4 dla ZR After.

W wielkim FINALE zmierzyli się Chamsk oraz IMPERATORS. W połowie meczu mogłoby się wydawać, że ponownie będzie trzeba rozegrać serię rzutów karnych. Obie drużyny z ogromną zawziętością dążyły do zdobycia bramki i wygranej, do połowy meczu nieskutecznie. W drugiej połowie przewagę nad przeciwnikiem przejęli zawodnicy z IMPERATORS i strzeliliśmy dwie bramki. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 0-2.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. IMPERATORS
  2. Chamsk
  3. ZR After
  4. JUK TEAM

Dodatkowo organizatorzy wręczyli szereg nagród indywidualnych:
KRÓL STRZELCÓW: Adam Piotrowski (IMPERATORS) z 7 strzelonymi bramkami

MVP: Oskar Kołakowski (ZR After)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Michał Woźniak (Chamsk)TOP 5 PLAYER – 5 wyróżniających się zawodników:

Hubert Kasprowicz

Jakub Han

Oskar Wierzchowski

Kacper Szewczak

Szymon Wróblewski

Nagrody wręczyli: pan Szymon Zejer – Zastępca Burmistrza Miasta Mława, pan Dariusz Sowiński – Dyrektor MHS oraz Natalia Krystkiewicz – Prezes Stowarzyszenia FLY HIGH i główny organizator turnieju.
Podczas całego turnieju sędziował Dawid Rachuba, opiekę medyczną sprawował Kamil Bartkowski a za zdjęcia odpowiadała Aleksandra Grzybicka. Mecze fazy pucharowej nagrane zostały przez Pana Adama Wójcika, który przygotował skróty spotkań. Materiał udostępniony został online.

„Na początek chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału, zdrową i sportową rywalizację. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dużego zainteresowania pierwszą edycją tego turnieju. Cieszę się, że zawody minęły w miłej atmosferze zarówno dla zawodników jak i organizatorów. Mam nadzieję, że na przyszłą edycję zgłosi się jeszcze więcej zespołów i Turniej Dzikich Drużyn dla szkół średnich zapisze się na stałe w kalendarzu wydarzeń sportowych w naszym mieście. Nasze Stowarzyszenie FLY HIGH zostało zarejestrowane w styczniu tego roku. Naszym celem jest wspieranie działalności sportowej, edukacyjnej, społecznej i harcerskiej. Razem z zarządem będę dążyła do tego, aby było jak najwięcej tego typu wydarzeń dla młodzieży w naszym mieście wspierających integrację i rozwój. Ogromne podziękowania kieruje do moich przyjaciół i rodziny, którzy pomagają mi w działaniu. Dziękuję Panu Burmistrzowi i Panu Staroście za objęcie patronatem wydarzenia. Wyrazy podziękowania kieruje również to partnerów i sponsorów. Wszystkich czytelników już dziś  zapraszam na kolejne wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie FLY HIGH. Pamiętajcie: THE SKY IS THE LIMIT!” – podsumowuje Natalia Krystkiewicz Prezes Stowarzyszenia FLY HIGH.

źródło i fot. Stowarzyszenie FLY HIGH

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
szachmaty
szachmaty
8 miesięcy temu

Ale że w co grali? Znowu w nóżkie? Ja nie wiem, nie można w coś normalnego, przecież na piłkę nożną już się patrzeć nie da. Otwierasz telewizję, piłka, w radiu o piłce i trenerze gwiazdorze, otwierasz lodówkę i dostajesz w łeb piłką.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x