Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja pod nadzorem prokuratury ustala tożsamość i okoliczności śmierci mężczyzny


fot. ilustracyjne


W sobotę, 18 marca po godz. 10 na polu w miejscowości Wola gm. Czerwińsk nad Wisłą znalezione zostały szczątki ludzkie. Tragicznego odkrycia dokonał właściciel pola w czasie prowadzonych prac. Szczątki mężczyzny wraz z elementami ubrań zabezpieczone zostały w prosektorium. Policja pod nadzorem prokuratury ustala tożsamość i okoliczności śmierci mężczyzny.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x