Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkaniec gminy Szydłowo zatrzymany przez działdowską policję


W nocy z soboty na niedzielę (18/19.03.2023 r.) w miejscowości Iłowo-Osada kierujący pojazdem marki VW Golf uderzył w ogrodzenie posesji i zbiegł z miejsca zdarzenia. Na miejscu zastano pasażera pojazdu 43-letniego mieszkańca gminy Szydłowo. Mężczyzna nie chciał podać danych kierującego pojazdem. Został zatrzymany w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci w KPP w Działdowie.


źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
obserwatorka
obserwatorka
1 rok temu

Dzień bez narzekania na UG i Wójta, pod każdym artykułem gdzie jest wspomniane Szydłowo to dzień stracony. To nie jest już śmieszne tylko żałosne. Taka zajadłość pewnie powodowana jest „odsunięciem od korytka” po zmianie władzy. Mieliście jakieś lewe układy z poprzednim Wójtem i się skończyły? Skończyły się możliwości na przekręty? Inaczej chyba tego wytłumaczyć nie można. U mnie w gminie nie jest idealnie, ale nikt tak w mediach szamba nie leje jak Szydłowiacy. Niezła komedia

YYY
YYY
1 rok temu
Reply to  obserwatorka

Zajadłość występowała i występuje u was, po trupach do celu, mszcząc się bezpodstawnie na niewinnych osobach, do tego stopnia, że sprawa trafiła do Sądu Pracy.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
Reply to  YYY

O co chodzi z sądem pracy? Kto jest w sądzie?

Abc
Abc
1 rok temu
Reply to  Andrzej

Dokuczali i w dalszym ciągu dokuczają jednej z pracownic w UG, która zmuszona była pójść do Sądu Pracy.

Znajoma
Znajoma
1 rok temu

Wójt i jego pupile rządzą gminą, nie są z tego rozliczani, nie zostali stłamszeni w zarodku a teraz takie mamy jaja. Ale już niedługo popłyną na dno. Ten dzień będzie cudownie piękny

Obywatel
Obywatel
1 rok temu

A w gminie Szydłowo wójt robi coś poza organizowaniem imprez? Mam wrażenie, że odkąd Pan Rochna został wójtem gmina słynie jedynie z zabawy a co z festiwalem obietnic przedwyborczych? Czyżby nie miał jednak mocy sprawczej???

Patryk
Patryk
1 rok temu
Reply to  Obywatel

Mieszkańcy go rozliczą, wójtem na pewno już nie będzie, ponieważ nikt z nim się nie liczy.
Wstydzimy się, że żyje od imprezy do imprezy, od festynu do festynu………

Olaf
Olaf
1 rok temu

W gminie Szydłowo dzieją się same ciekawe rzeczy. Nic dziwnego skoro jest taki zarządca. Balangi, swawole, wydawanie publicznych pieniędzy na remonty w gminie mimo, że niedawno takowe były i nie ma najmniejszej potrzeby, aby po raz kolejny wyrzucać w błoto pieniądze, wyjazdy, wycieczki, zabawy i etc… Ale komuś by się zarzucało niegospodarność!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x