Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczcimy 229. rocznicę powstania kościuszkowskiego


W piątek 24 marca o godz. 12:00 przy kopcu Kościuszki w Mławie mieszkańcy uczczą 229. rocznicę ogłoszenia aktu powstania kościuszkowskiego i oddadzą hołd bohaterom tego ważnego zrywu narodowego.


Uroczystość rozpocznie odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie, po oficjalnych wystąpieniach i przedstawieniu rysu historycznego insurekcji, krótką część artystyczną zaprezentują uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie. Na koniec przybyłe delegacje złożą u stóp kopca Kościuszki kwiaty i zapalone znicze.

Organizatorami uroczystości są Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski i Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x