Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pracowity weekend naszych strażaków


Zatrzymanie krążenia, pożary sadzy, drzew i traw czy pomoc w otwarciu mieszkania – to zdarzenia z minionego weekendu, podczas których interweniowali strażacy. W ciągu minionego weekendu aż osiem razy byli wzywani do różnych zdarzeń. Nadal trwa sezon grzewczy i nadal zdarzają się pożary sadzy w kominie – i taka sytuacja miała miejsce w sobotę w Wieczfni Kościelnej. W Strzegowie zapaliła się przydomowa wędzarnia. Suche trawy paliły się w Kowalewie i Szreńsku, a w Stupsku przydrożne drzewo. Do pomocy w otwarciu mieszkania strażacy zostali wezwani w Mławie.


red.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x