Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przebudowa ulicy Studzieniec potrwa do listopada


Trwa przebudowa ulicy Studzieniec. Jak podaje urząd miasta, prace przebiegają według harmonogramu, zgodnie z którym powinny się zakończyć w listopadzie br.


Zadanie realizuje Miejskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe. Obecnie finalizowane są roboty na odcinku od ulicy Napoleońskiej do ulicy Marszałkowskiej. Zakończono tam prace związane z instalacjami sanitarną, elektryczną i drogową (pas jezdni jest gotowy do wyłożenia asfaltu). Trwa budowa chodników – ok. 75 proc. zostało już ułożone. 

Prace posuwają się od Marszałkowskiej w kierunku ulicy Piekiełko – do ulicy Brzozowej są ustawiane krawężniki oraz przygotowywana jest podbudowa drogi.

Cała inwestycja obejmuje budowę 1850 metrów drogi wraz z obustronnymi chodnikami, budowę kanalizacji deszczowej i nowych przyłączy kanalizacyjnych i sanitarnych oraz przebudowę kanalizacji sanitarnej. Wartość zadania to blisko 9 800 000 zł. Urząd Miasta Mława otrzymał dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego w wysokości blisko 3 000 000 zł.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu

Może budowlańcy się rozpędzą i w końcu na Piekiełku coś zrobią

zagraniczny
zagraniczny
1 rok temu

To co się tam wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie. Od kiedy rozpoczęły się tam roboty drogowe to nikt nad tym nie panuje. Brak czytelnych objazdów,a i objazdy o ile ludzie znający miasto sobie znajdą to porażka,doły dziury i błoto. Zwężenie ulicy czemu ma służyć? Jak ludzie zaparkują przed posesją to będzie slalom gigant. Ale przecież burmistrz tam nie jeżdzi,oj przepraszam przyjedzie zrobić lans przed wyborami,przetnie wstążkę.

Miejscowy
Miejscowy
1 rok temu
Reply to  zagraniczny

A może to zwężenie jezdni będzie miało swój pozytyw- skończą się szybkie jazdy i nie będą jeździć ciężarówki pomimo zakazu tonażowego. Jak jesteś „zagraniczny”, to nie znasz problemów codziennych mieszkańców Studzieńca. Mi się podoba. A utrudnienia- zawsze jak się coś robi, żeby było lepiej, to przez chwilę musi być gorzej…..

zagraniczny
zagraniczny
1 rok temu
Reply to  Miejscowy

no to Ci odpowiem Miejscowy albo jesteś ślepy albo nie dostrzegasz problemu który spotka użytkowników ul. studzieniec.Taki problem parkujących aut jest już na ul.Padlewskiego gdzie zwężono jezdnię, jak jesteś z Mławy to wiesz o co kaman, Gratuluję przejazdu przy nowowybudowanych blokach,gdzie nie ustanowiono zakazu postoju. Jak ktoś zna Mławę, to o tym wie dokładnie.
Od szybkich jazd i zakazu tonażowego są służby ,TAM SIĘ ZGŁASZAJ człeku,BEZ pojęcia.Problem znam bo nie muszę być z zagranicy.

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

To może warto się zastanowić nad objazdami i zasypywać tam dziury bo tragedia jest

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x