Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Mława jakiej nie znamy”. Podsumowanie konkursu


,,Mława – jakiej nie znamy … to hasło spotkania, na którym podsumowano konkurs o tematyce regionalnej ,,Moja ziemia na Ziemi. Uroczystość rozpoczęła się od obejrzenia prezentacji, której poszczególne slajdy przypomniały historię powstania miasta, jego symbole, zabytki, zasłużonych ludzi oraz wyszukane i zaskakujące nas ciekawostki.


Przy dźwiękach gitary prezenterzy opowiadali o pięknie i przywiązaniu do naszej małej ojczyzny. Druga część spotkania to warsztatowy –  uczestnicy zmierzyli się z  zadaniami: określali położenie Mławy, podawali nazwy ulic przy których znajdują się obiekty zabytkowe, rysowali brakujące fragmenty herbu miasta, rozwiązywali krzyżówki i rebusy. Utwierdzili się w przekonaniu, że Mława to nasza mała ziemia na Ziemi, tu uczymy się i realizujemy swoje dziecięce plany i marzenia. Po wysłuchaniu części artystycznej dyrektor Mariusz Lempek wręczył wyróżnionym uczniom dyplomy i nagrody książkowe oraz złożył gratulacje i podziękowania dzieciom i nauczycielom.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x