Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Karetka ugrzęzła. Mławscy strażacy stanęli na wysokości zadania


fot. ilustracyjne


Podobne interwencje strażaków zdarzają się częściej na terenie gmin, gdzie do niektórych posesji prowadzą drogi gruntowe i bywa, że dojazd może być kłopotliwy. Okazuje się jednak, że nawet w Mławie takie zdarzenie może mieć miejsce. Do takiej sytuacji doszło właśnie wczoraj wieczorem z udziałem karetki wezwanej do nagłego przypadku w bloku na ulicy Sienkiewicza. Kierowca karetki wybierając najkrótszy dojazd, zjechał na – jak się okazało podmokły trawnik i nie mógł już sam wyjechać. Sytuację uratował zastęp mławskich strażaków, który wypchnął auto  na suchy grunt.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x