Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Zima wróciła, na drogach ślisko [FOTO]


Zapowiadany przez synoptyków powrót zimy stał się faktem. Dzisiaj rano wielu kierowców, szczególnie tych aut bez napędu na cztery koła znów sygnalizowało, że na drogach jest ślisko. Tak sytuacja miała miejsce np. na wiadukcie Szreńskim, gdzie ciężarówka nie mogła pokonać wzniesienia. W tej sytuacji przydały się  ustawione na poboczach wiaduktu żółte pojemniki z piaskiem. Jak informują kierowcy, kilka minut po godzinie 7, drogi powiatowe i wojewódzka były już posypane. Miejskie są nieodśnieżone, ale w centrum przed ósmą już służba drogowa zaczęła odśnieżanie przejść dla pieszych i chodniki.


Jak sygnalizuje jeden z czytelników, który pomagał ciężarówce na wiadukcie Szreńskim, pojemniki na wiadukcie co prawda stoją, ale są puste. Warto więc, aby odpowiednie służby uzupełniły zapas piasku, bo jak widać zima jeszcze nie odpuszcza.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianin
Mławianin
1 rok temu

Ten śnieg to powinin zasypać Warszawę żeby ten gnyp PISOWSKI z pachołkami nie urządzał miesięcznicy smolenskiej

Darek
Darek
1 rok temu

Czysty lód na drodze po godz 8. Nawet przed szkołami nic nie posypane. Piesi wyskakują przed auta jakby nie widzieli jaka jest pogoda i ze auto mimo nawet jak jedzie wolno nie zatrzyma się w pare metrów. Szczególnie młodzi, głowa w dół i idzie prosto, bo ma pasy i pierwszeństwo :/

Pik Pok
Pik Pok
1 rok temu

Ludzie jest apel aby z drogi wojewódzkiej objechać ratusz. Wtedy to co sypie wojewódzka będzie rozwiezione wokół ratusza a nie chcemy przecież żeby Burmistrz miał problem z dojazdem.

Pokemon
Pokemon
1 rok temu
Reply to  Pik Pok

Burmistrz ma i prywatnie i służbowo terenowego suva wiedział co robi czyli że nie będzie odśnieżać z terenówka da radę a do Trzcińca powiat mu odśnieży
Cwana gapa

Filip
Filip
1 rok temu
Reply to  Pokemon

Chyba służbowe a nie prywatne to jest auto ??

Zupa
Zupa
1 rok temu

Znowu nieudolna władza w tym miesicie dała o sobie znać

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x