Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najlepsza w powiecie drużyna szczypiornistek rocznika 2010


7 marca w SP4 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt  rocznik 2010. W  rozgrywkach brały udział 4 zespoły: z Wiśniewa, KSP, SP4, SP7. Nasze dziewczęta nie miały sobie równych zajmując I miejsce i tym samym zdobywając awans na Mistrzostwa Rejonu Ciechanów.


Reprezentacja SP7 wystąpiła w składzie:

Roksana Cieślińska, Oliwia Ferszterowska, Aleksandra Sobotka Dominika Szymańska, Lena Chodubska, Nadia Ostrowska, Martyna Nagucka, Maja Ostrowska, Aleksandra Wróblewska i Oliwia Jędrzejewska.

źródło i fot. SP 7

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x