Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Drogie Panie ta wystawa jest o Was i dla Was


8 marca o 12.00 mławski oddział Archiwum Państwowego w Warszawie i Miasto Mława zapraszają na otwarcie wystawy „Portret Kobiety”. Ekspozycja wyeksponowana jest na ogrodzeniu parku miejskiego, a oglądać ją można do 24 marca.


Wystawa prezentuje archiwalne zdjęcia kobiet, pochodzące ze zbiorów m.in. Archiwum w Mławie, Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Mławskiej, zbiorów Andrzeja Zakrzewskiego, rodzin Urbańskich i Grochowskich z Mławy. Na fotografiach możemy podziwiać głównie mławianki. Ich portrety w większości zostały wykonane przed wojną, część zdjęć pochodzi z lat 40. i 50. i późniejszych.

źródło: AP w Warszawie oddział w Mławie/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x