Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To niezwykłe spotkanie 8 marca. Nazar zaprasza


Jak doskonale wiemy,  8 marca przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Właśnie tego dnia Akademia Piłkarska Nazar serdecznie zaprasza wszystkie Panie na niezwykłe spotkanie. W jego trakcie o wybitnych mławiankach w Polsce i świecie opowie prof. dr hab. Leszek Zygner, a ludowe pieśni o dzielnych kobietach zaśpiewa Kaja Prusinowska. Na scenie wystąpią też młodzi artyści z Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie. Do tego przewidziany jest słodki poczęstunek.


 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x