Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzeba znaleźć czekoladowe jajka ukryte w parku


W sobotę 1 kwietnia 2023 r. w parku miejskim w Mławie odbędzie się wielkie Jajobranie. Tego typu wydarzenie organizowane jest w naszym mieście po raz pierwszy.


Do uczestnictwa zapraszamy wszystkie chętne dzieci. Ich zadaniem będzie zebranie jak największej liczby czekoladowych jajek, które zostaną wcześniej ukryte na terenie parku. Zabawa rozpocznie się

o godzinie 12:00. Zachęcamy do przyniesienia własnych koszyczków. Jednak jeśli ktoś nie weźmie, nie wykluczy go to z zabawy. Będzie mógł na miejscu przygotować swój własny wielkanocny koszyczek. Na zwycięzcę konkursu czeka wspaniała nagroda, którą wręczy Burmistrz Miasta Mława.

W trakcie wydarzenia będzie można podziwiać ustawione w parku piękne gigantyczne pisanki, które jak co roku malowane są przez poszczególne placówki szkolne. Tegoroczna wystawa będzie jednak jeszcze bardziej wyjątkowa, gdyż wyłoniona zostanie spośród sześciu prac jedna, która zdaniem mieszkańców miasta będzie najpiękniejsza. Głosować na swojego faworyta będzie można od godziny 12:00 w dniu wydarzenia. Każda chętna do oddania głosu osoba otrzyma jeden unikatowy kupon, który musi umieścić w urnie przy wybranej pisance.

Gigantyczne pisanki wystawione zostaną w parku już 31 marca (piątek), warto więc wybrać się już tego dnia na spacer, pozostawiając sobie dodatkowy czas na zastanowienie nad wyborem – a ten niewątpliwie będzie trudny.

To jednak nie wszystko! Na miejscu na uczestników czekać będzie jeszcze wiele innych atrakcji. Będzie można sprawdzić się w konkursach sprawnościowych, zręcznościowych z użyciem jajek,  pomalować twarz, zrobić sobie zdjęcie z jedną z żywych maskotek spacerujących po parku, wziąć udział w Wiosennej Lokomotywie, wygrać mnóstwo nietuzinkowych nagród, a na koniec włączyć się we wspólne malowanie gigantycznego styropianowego jaja, które podobnie jak pozostałe pisanki będzie zdobić w okresie wielkanocnym park.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tabaluga
Tabaluga
1 rok temu

Jaja to sobie tatuaż robi z mieszkańców

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x