Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Grupa Motylki i Bratki w „Krainie Emocji” [FOTO]


Emocje odgrywają zasadniczą rolę w życiu dziecka. Towarzyszą im w różnych sytuacjach. Dzięki nim mały człowiek wyraża swój stosunek do ludzi i zdarzeń. Grupa Motylki i Bratki z przedszkola Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie przeprowadziła cykl zajęć pt.: „Kraina Emocji”. Przedszkolaki poznały przygody Gucia, który ma magiczną grzywę i zmienia ona swoje kolory w zależności od nastroju. Dzieciaki wykonywały gniotki antystresowe, brały udział w zabawach pozwalających lepiej poznać i wyrażać emocje, które zaznaczały na termometrze uczuć. W sali stworzony został kącik emocji, z którego dzieci mogły korzystać w każdej chwili.


źródło i foto: SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x