Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cały czas można składać wnioski o dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”


Mławski ratusz przypomina, że trwa nabór wniosków na dofinansowanie z Programu Priorytetowego Czyste Powietrze dla zadań termomodernizacyjnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Można je składać za pośrednictwem Urzędu Miasta Mława przez cały rok – nawet do pół roku od momentu rozpoczęcia modernizacji.


Z dniem 3 stycznia 2023 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska wprowadził do programu zmiany umożliwiające dostosowanie oferowanych warunków do zmieniających się uwarunkowań zewnętrznych. Podwyższone zostały progi dochodowe oraz wysokość dotacji. Zachęcamy do zapoznania się ze znowelizowaną ofertą programową Czystego Powietrza oraz korzystania ze wsparcia pracowników Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Mława przy aplikowaniu o środki pomocowe. W celu usprawnienia obsługi beneficjenta prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt pod numerem 23 654 33 82 wew. 311.

Program jest dedykowany do właścicieli i współwłaścicieli istniejących budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Oferuje trzy poziomy dofinansowania uzależnione od dochodu rocznego beneficjenta lub od dochodu przeliczeniowego przypadającego na członka tworzącego wspólne gospodarstwo domowe. Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ oraz TUTAJ.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec Mławy
Mieszkaniec Mławy
9 miesięcy temu

Zdjęcie to chyba było robione na Studzieńcu…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x