Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykły wieczór z muzyką i poezją w greckich klimatach [FOTORELACJA]


To niezwykłe spotkanie z muzyką i poezją inspirowaną Grecją w wykonaniu trzech niezwykłych artystek, było kolejnym z cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Janusza Dębskiego i Galerię „13” u Kubary.


Jan Maria Jackowski
Reklama

W niedzielę 26 lutego przed mławską publicznością i gośćmi zaprezentowały się Ewa Jeziółkowska – nazywana ciechanowską Anną Jantar oraz Beata Trojanowska, wielbicielka i wykonawczyni piosenek francuskich i greckich. Wśród wykonywanych przez panie piosenek, znalazły się te doskonale znane z repertuaru Eleni czy Demisa Roussosa. Poetycki klimat spotkania stworzyła Janina Janakakos Szymańska – Prezes Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich, swoimi wierszami inspirowanymi kulturą grecką. W takich klimatach nie mogło zabraknąć również tańca Zorby.

Tak jak to jest w tradycji spotkań w Galerii „13”, organizator zadbał o drobne konkursy z nagrodami. Zapraszamy na fotorelację ze spotkania.

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
6 miesięcy temu

Mimo że w wielu kwestiach nieraz się nie zgadzam z panem DĘBSKIM– TO JEDNAK TAKIE INCJATYWY TRZEBA POCHWALIĆ !!!!—-TEGO JEST W NASZYM MIEŚCIE POTRZEBA !!!—no i nareszcie widać uśmiechniętego właściciela rest– U KUBARY –TAK TRZYMAĆ PANIE WŁODZIMIERZU !!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x