Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bramka w ostatnich sekundach. Kosmos Tadajewo zwycięzcą


W emocjonujących okolicznościach rozstrzygnęła się piłkarska rywalizacja o tytuł najlepszej drużyny II Turnieju Grand Prix Szreńska w Futsalu. Strzelona w ostatnich sekundach gry bramka zadecydowała, że najwyższe miejsce na podium wywalczyłą drużyna Kosmos Tadajewo.


W minioną sobotę na parkiecie miejscowej hali sportowej odbył się II Turniej w ramach Grand Prix Szreńska w Futsalu. Do rywalizacji stanęło siedem drużyn. W fazie eliminacji, najlepszy wynik w grupie A osiągnęli zawodnicy FC Tiki Taki, którzy zajmując pierwszą lokatę w grupie nie stracili żadnej bramki. W grupie B bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Kosmosu Tadajewo pewnie wygrywając wszystkie swoje mecze. Obie drużyny po wygraniu meczy półfinałowych zmierzyły się w finale. Ten decydujący mecz był bardzo wyrównany i wydawało się, że w regulaminowym czasie zakończy się bezbramkowym remisem, a o jego rozstrzygnięciu decydować będą rzuty karne. Stało się jednak inaczej, a to za sprawą Daniela Ziółkowskiego, który w ostatnich sekundach spotkania zdobył decydującą bramkę dla Kosmosu Tadajewo.

Królem strzelców turnieju został Mateusz Kaczmarczyk z FC Tiki Taka, zdobywca 11 bramek. Wyniki rozgrywek i końcowa klasyfikacja turnieju:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x