Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rusza konkurs na najpiękniejszą Mławską Palmę Wielkanocną


Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” wraz z parafią Matki Bożej Królowej Polski w Mławie  organizują  dekanalny konkurs „Mławska Palma Wielkanocna”. Termin oddania palm przypada na dzień 24 marca  2023 r., a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 kwietnia 2023 roku po Mszy św. o godz. 12.00.


Kategorie palm są następujące: indywidualna, rodzinna, szkoła, organizacje (grupy). Regulamin jest dostępny poniżej, a także na stronie parafii, Urzędu Miasta oraz Starostwa Mławskiego. Konkurs odbywa się pod patronatem  Burmistrza Miasta Mławy, Starosty Powiatu Mławskiego i Dziekana Dekanatu Mławskiego Zachodniego. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do licznego udziału w konkursie.

Regulamin Konkursu Mławska Palma Wielkanocna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x