Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Natalia Brzezińska zwyciężczynią Grand Prix w tenisie stołowym


Natalia Brzezińska okazała się zwyciężczynią III turnieju Grand Prix w tenisie stołowym. W całym turnieju nie przegrała żadnego meczu, a w finale pewnie pokonała Wojciecha Pogorzelskiego 3:0.


W sobotę 11 lutego w Mławskiej Hali Sportowej został rozegrany III turniej Grand Prix w tenisie stołowym w sezonie 2022 / 2023. Do walki o  punkty turniejowe przystąpiło 10 zawodników. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy po pięć osób.

Pierwszym finalistą okazał się Wojciech Pogorzelski, który pewnie wygrał swoje spotkanie półfinałowe z Andrzejem Dąbkowski. Jego rywalem okazała się Natalia Brzezińska, która pokonała Michała Lipowskiego, a w grupie wygrała wszystkie swoje spotkania. W spotkaniu finałowym zawodniczka Dekorglassu Działdowo nie dała szans Wojciechowi Pogorzelskiemu wygrywając pewnie 3:0. W spotkaniu o miejsce 3 Andrzej Dąbkowski pokonał Michała Lipowskiego 3:0.

Końcowa klasyfikacja III Grand Prix w tenisie stołowym:

Natalia Brzezińska

Wojciech Pogorzelski

Andrzej Dąbkowski

Michał Lipowski

Wojciech Sieradzki

Zbigniew Brzeziński

Ferdynand Chojnowski

Szymon Malinowski

Marcin Rutecki

Sergiej Lohinov

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
3 miesięcy temu

usprawiedliwiam nieobecność Adama bo wiadomo co było grane ha ha

Andrzej
Andrzej
2 miesięcy temu
Reply to  Andrzej

jak jest cos wiadomo ?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x