Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Studniówka strzegowskiego liceum [FOTO, FILM]


Tradycyjny polonez, dostojny walc, piękne, uroczyste stroje, wzruszające chwile refleksji i podziękowań oraz świetna, radosna zabawa towarzyszyły studniówce maturzystów Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. T.A. Załęskiego w Strzegowie.


Zadość studniówkowej tradycji stało się również w strzegowskim liceum. W pięknym wystroju balowej sali, maturzyści swój bal rozpoczęli staropolskim polonezem.  Po nim w części oficjalnej był czas na chwilę refleksji, ciepłe i życzliwe słowa skierowane do tegorocznych absolwentów przez dyrekcję, rodziców, szkolne koleżeństwo a także zaproszonych gości. Przedstawiciele maturzystów podziękowali zarówno wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Podziękowania skierowali również do swoich rodziców, swoją wdzięczność wyrażają wręczonymi nauczycielom i rodzicom specjalnymi upominkami. Zanim jeszcze rozpoczęła się beztroska zabawa na parkiecie, maturzyści poprosili do dostojnego walca swoich nauczycieli i gości. Zapraszamy na fotorelację.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 2 votes
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
1 rok temu

Super impreza ,dziękujemy codziennikowi że zechciał być z nami .Pozdrawiam serdecznie jedna z rodzicielek które uczestniczyły w tym balu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x