Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wstęp na basen tańszy w ferie


W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz w Miejskim Dom Kultury podczas ferii prowadzone są bezpłatne zajęcia dla dzieci. Dodatkowo za okazaniem Karty Mławiaka dzieci i młodzież od 6.00 do 15.00 wchodzą na mławski basen za 5 zł.


W ofercie feryjnej MOSiR oferuje naukę pływania dla najmłodszych dzieci, zabawy w wodzie i gimnastykę ogólnorozwojową dla starszych oraz turnieje piłki nożnej dzikich drużyn. Zajęcia są adresowane do uczniów szkół podstawowych. Odbywają się do końca ferii, od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 11.00. Zapisy telefoniczne pod nr. tel.: 23 655 15 71

Dom kultury zaprasza dzieciaki od 7 do 13 lat na zajęcia plastyczne, warsztaty taneczne, muzyczne oraz animacyjne; spotkania zaplanowano w poniedziałki, środy i piątki od 11.00 do 14.00.

Harmonogram zajęć znajdują się TUTAJ (MDK) i TUTAJ (MOSiR).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Filip
Filip
1 rok temu

Miał być nowy kreatywny dyrektor a jest jak było a nawet gorzej , syf i bałagan….

11kl;)
11kl;)
1 rok temu
Reply to  Filip

Dowiedz się jakie ma kwalifikacje, jak wygrał konkurs, ile zna języków i dopiero ocenisz…

Pik Pok
Pik Pok
1 rok temu

Uwaga uwaga ferie są tylko 6 – 15. Reszta dnia to nie ferie płacić normalnie. Dziękuję

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x