Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

KGW Malinowe Usta ma nową siedzibę


Koło Gospody Wiejskich Malinowe Usta z Kęczewa ma nową siedzibę. W sobotę 11 lutego odbyło się jej uroczyste otwarcie.


– Dnia 11.02 odbyło się uroczyste otwarcie siedziby KGW- naszego miejsca, które mimo trudności udało nam się wyremontować. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, za to że poświęcili swój czas i świętowali z nami te wydarzenie – cieszyły się z własnych, odnowionych pomieszczeń panie z koła.

Wśród zaproszonych gości, którzy wraz z kołem świętowali otwarcie siedziby, byli wójt gminy Lipowiec Kościelny, osoby wspierające, sponsorzy i zaprzyjaźnione koła: Koło Gospodyń Wiejskich „Na obcasach” , Koło Gospodyń Wiejskich – Turza Wielka, KGW Zakręcone Cegielnianki. Uroczystość uświetnił występ Mławskiej Orkiestrze Dętej.

red.

źródło i fot. KGW Malinowe Usta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miodek
miodek
1 rok temu

Dziewczyny jak maliny.

Lipo
Lipo
1 rok temu

Wójt do zmiany

Andrzej
Andrzej
1 rok temu
Reply to  Lipo

Oczywiście, że wójt do zmiany. Nie rozpatrują skarg to sami zrobimy porządek przy najbliższych wyborach.

Jagna
Jagna
1 rok temu

Brawo takich osób na wsi trzeba.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x