Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przepiękne czarno- białe fotografie starej Wólki


Biblioteka Pedagogiczna Filia w Mławie zaprasza do zwiedzania wystawy fotograficznej pt. „ Historia Wólki XIX i XX wiek ze zbiorów Janusza Dębskiego Jarosława Janiszewskiego”. Przepiękne czarno- białe fotografie starej Wólki można obejrzeć w czytelni naszej biblioteki.


Wśród rarytasów zobaczymy wiele zdjęć dworca PKP na Wólce, m.in. dworzec w czasie pożaru 1902 r, czy okupacji, budynek komory celnej i in. Znajdują się też liczne zdjęcia pracowników kolei na tle starych pociągów. To prawdziwa wycieczka w historię naszego miasta i miejsc często już  nieistniejących. Bardzo zachęcamy do obejrzenia tej jakżeż cennej wystawy w godzinach pracy biblioteki do końca marca 2023 r.

Źródło i fot. Biblioteka Pedagogiczna Filia w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jurek
Jurek
1 rok temu

Jeśli dobrze kojarzę to wystawa poświęcona Wólce była parę miesięcy przy ratuszu a potem chyba jeszcze eksponowano ja przy kościele na Wólce.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x