Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Alarm bombowy w ACK


fot. ilustracyjne


Dzisiaj rano do sekretariatu Akademickiego Centrum Kształcenia w Mławie wpłynął mail o podłożonym ładunku wybuchowym. Kilka minut po godzinie 9-tej, na miejsce zadysponowane zostały straż pożarna i Policja.

Strażacy z JRG Mława zabezpieczyli teren do czasu przybycia Policji i sprawdzenia budynku. Szkoła nie została ewakuowana. To zapewne znów jeden z serii fałszywych alarmów jakie pojawiały się już wcześniej w mławskich szkołach.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x