Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To jak historia muchy w pajęczej sieci [FOTO]


W Dniu Bezpiecznego Internetu (7 lutego), przedszkolaki z grup Bratki, Motylki, Pszczółki, Biedronki, 0a i 0b Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie przeniosły się w wirtualny świat Internetu. Realizując kolejny z kroków Ogólnopolskiego Programu „Przedszkole z Fantazją”, przedszkolaki poznały historię muchy, która uwikłana w pajęcze sieci, przekonała ich, jak bardzo ważne jest bycie czujnym i ostrożnym zarówno w realnym świecie, jak i przestrzeni internetowej. Dzieci poznały „Kodeks dzieci bezpiecznych w sieci”, a dla rodziców przygotowano rady, z których powinni skorzystać, chcąc zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo w sieci. Przedszkolaki podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i wyciągnęły wnioski. Zrozumiały, że w sieci internetowej czyha wiele niebezpieczeństw i może ona nas znacznie bardziej zniewolić od tej pajęczej. Na koniec utworzono przedszkolną sieć. Ten dzień był dla wszystkich cenną lekcją na przyszłość.


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x