Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Siatkarze z SP 7 najlepsi w powiecie


Drużyna Szkoły Podstawowej nr 7 obroniła tytuł mistrzów powiatu w piłce siatkowej chłopców z rocznika 2009 i 2008. Młodzi siatkarze nie dali szans swoim konkurentom z SP6 w Mławie,  Szreńska i Radzanowa, wygrywając wszystkie spotkania bez straty seta (2:0.) Tym samym drużyna uzyskała awans na zawody rejonowe.


Skład zwycięskiego zespołu: Oliwier Piasecki, Kacper Gosik, Adam Łukowski, Jakub Nowicki, Michał Kowalski-Tański, Gabriel Dorocki, Dawid Grochowski, opiekunami byli: Przemysław Piasecki i Iwona Kohut Sadza.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x