Niedziela, saneczki i Łysa Góra z lotu ptaka [FOTO]
— 06/02/2023

Piękna słoneczna pogoda i warstwa śniegu wystarczyły, aby stok Łysej Góry zapełnił się amatorami zimowego szaleństwa na świeżym powietrzu. A takich osób podczas minionego weekendu nie brakowało. Tak zresztą dzieje się zwykle, gdy spadnie wystarczająca ilość śniegu. Łysa Góra od lat bowiem pozostaje tym najbliższym miejscem, gdzie można pozjeżdżać na sankach.
W zimowej scenerii pięknie wygląda z lotu ptaka również Zalew Ruda. Dziękujemy za nadesłane fotografie jednemu z czytelników.
red.
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]
miasto było stać tylko na 1/4 działki terenu pod parking tego co za zajmuje ten dom tego Pana co ROBUREM meble woził
To nie łysa Góra wy nic nie wiecie o swoim mieście .
Rodowici Mławiacy wiedzą gdzie jest łysa Góra i co tam się mieściło.
Proszę pokazać te samochody poparkowane pod samą łysą górą, bo się nie chce przejść 100 m od parkingu. WSTYD!!!!!!!!! I takiego lenistwa i rozszczeniowej postawy uczycie swoje dzieci.
Fakt , teraz sobie to uświadomiłem .
Dodam jeszcze, że gdyby co niektórzy rodzice mieli możliwość wjechania na górę samochodem, to bez namysłu by to zrobili żeby ich dziecko nie musiało pokonywać takiego ciężkiego odcinka pod górę i jeszcze jedno co zauważyłem, że jak do szkoły rodzice przywożą dzieci i jakby była możliwość podjechania samochodem pod same drzwi klasy, to z takiej możliwości by skorzystali.
Od wielu lat jak czytam ,że „łysa góra” jest w tym miejscu to nie rozumiem tych bzdur i zastanawiam się gdzie są rodowici Mławiacy? , Dziwię się władzom samorządowym,bo one również powielają taką historię. Nie jestem rodowitą mławianką ,ale doskonale znam położenie „łysej góry”. Należałoby odrobić lekcję historii o naszym mieście.
Skoro nie jesteś rodowitą mławianką to co ty możesz wiedzieć???
Tak się nazywa potocznie te wzniesienie, mieszkańcy w latach 80tych tak mawiali na ten kawałek ziemi. A że nazwa zapożyczona skądś tam to co to kogo??? Nikt nie robi nic złego.
Nie czepiaj się, zacznij od siebie.