Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mariusz Olszewski dyrektorem nowego Gminnego Ośrodka Kultury w Stupsku


Od 1 stycznia 2023 r. w gminie Stupsk swoją działalność rozpoczął Gminny Ośrodek Kultury. Od wczoraj oficjalnie wiadomo, że jego dyrektorem będzie Mariusz Olszewski.


– Oficjalnie chciałbym przedstawić Państwu Dyrektora nowo powołanej instytucji, Gminnego Ośrodka Kultury w Stupsku. Na stanowisko Dyrektora zdecydowałem się powołać Pana Mariusza Olszewskiego – wieloletniego pracownika Urzędu Gminy. Osobę kreatywną, posiadającą odpowiednie doświadczenie i wysokie kwalifikacje, które niewątpliwie pomogą mu w pełnieniu swoich obowiązków – napisał wójt Jacek Świderski na profilu społecznościowym.

– Podczas dzisiejszego spotkania dyskutowaliśmy o wspólnych planach i pomysłach. Rozmawialiśmy o perspektywach rozwoju działalności GOK-u, ale też o nowych możliwościach, które niesie za sobą powołanie tej instytucji. Dzisiejsza rozmowa była również okazją do podsumowania Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za organizację którego odpowiadał Pan Mariusz Olszewski. W mojej ocenie pierwszy egzamin zaliczony – napisał wójt w dniu powołania.

źródło i fot. wójt Jacek Świderski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bobuś
Bobuś
1 rok temu

Wyłaził stołek wszędzie go pełno i został

Migi
Migi
1 rok temu

Gdzie startuje w wyborach?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x