Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławska drużyna w finale. Zabrakło nieco szczęścia


Policjanci z Ostrołęki okazali się najlepszymi piłkarzami w turnieju o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został rozegrany w minioną sobotę. W finałowym meczu pokonali drużynę KPP Mława 2:0. Za to za najlepszego zawodnika został uznany Szymon Racki z Mławy.


Turniej odbył się  21 stycznia w Ciechanowie. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Przasnyszu, Pułtusku, Płońsku, Żurominie i Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

– Nasi koledzy prowadzili zażarty bój o każdą bramkę, a zawody przebiegały w atmosferze sportowej walki i gry fair-play – napisali organizatorzy.

W finale turnieju policjanci z Ostrołęki pokonali swoich rywali  z Mławy 2:0 i tym samym zdobyli puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został wręczony przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Radosława Romanowskiego oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów województwa mazowieckiego mł. insp. Dariusza Brzezickiego.

W zawodach królem strzelców został Maciej Watkowski z Żuromina, najlepszym bramkarzem Sebastian Borowiecki z Ostrołęki, natomiast najlepszym zawodnikiem Szymon Racki z Mławy.

źródło i foto: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Granatnik
Granatnik
4 miesięcy temu

Dobrze ze w pile grają a nie z naczelnikiem głównym granatnika nie Testują

Prawdziwa
Prawdziwa
4 miesięcy temu

Do pracy na ulicach w Mławie, nie turnieje w głowie. Najpierw porządek o to powinniście zadbać w pierwszej kolejności

Gratulacje
Gratulacje
4 miesięcy temu
Reply to  Prawdziwa

Nikt Cię nie rozlicza z twojego czasu wolnego po pracy… Jeśli ktoś ma pasję poza pracą coś potrafi i chce mu się robić to co Ci przeszkadza…. Chyba że w oczy zazdrość szczypie i zamiast pogratulować to wolisz jadem opluwać, bo w tekście padło słowo klucz „policja z Mławy „….

Oki
Oki
4 miesięcy temu
Reply to  Prawdziwa

Grali na wolnym, chyba wystarczy jadu

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x