Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczennice z SP nr 2 najlepszymi recytatorkami w diecezjalnym konkursie


21 stycznia w Sanktuarium Diecezjalnym św. Antoniego z Padwy w Ratowie odbył II Diecezjalny Konkurs Recytatorski „Radość miłości”. Konkurs cieszył się wielką popularnością wśród dzieci i młodzieży z całej diecezji płockiej. Wśród nagrodzonych uczestników nie zabrakło również uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. Julia Bartkowska zajęła I miejsce za interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej „Miłość od pierwszego wejrzenia”, natomiast Lena Olszewska zajęła III miejsce za recytację utworu „Tu się żyje aż do śmierci” Marty Przybyły.


Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

źródło i fot. SP 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x