Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzy razy strażacy usuwali powalone drzewa


W ciągu minionego weekendu trzy razy strażacy usuwali miejscowe zagrożenia związane z zimową aurą, gdyż obfite opady mokrego i ciężkiego śniegu powodowały, że drzewa wywracały się na drogę. Do takich zagrożeń wyjeżdżali w minioną sobotę strażacy do Krzywonosi (OSP Garlino), Bud Giżyńskich (OSP Unierzyż) i Uniszek Cegielni (OSP Wieczfnia Kościelna). Strażacy przy pomocy pił mechanicznych przecinali na drobniejsze fragmenty pnie drzew i usuwali z drogi.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x