Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

 Bal studniówkowy Wyspiańczyków


Jak nakazuje tradycja, polonezem rozpoczęli w  minioną sobotę tegoroczni maturzyści z pięciu klas I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego swój bal studniówkowy. Uroczystą chwilę podkreślił piękny wystrój sali oraz historyczne stroje z epoki Księstwa Warszawskiego tancerzy.


W części oficjalnej znalazło się miejsce na życzenia i podziękowania. Życzenia do maturzystów skierowali dyrektor szkoły, władze samorządowe powiatu i miasta, a także przedstawicielki rady rodziców i komitetu studniówkowego. Kwiaty i gorące słowa podziękowania otrzymali przede wszystkim wychowawcy klas maturalnych, ale również nauczyciele, którzy przygotowali maturzystów do układów tanecznych poloneza.

– Na naukę macie jeszcze sto dni. Dlatego dzisiaj bawcie się na 100 procent. Chcemy was widzieć radosnych, szczęśliwych i uśmiechniętych – zachęcała na koniec przewodnicząca rady rodziców, przed rozpoczęciem tanecznej części balu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis
Elvis
13 dni temu

Z ubolewaniem muszę stwierdzić, że ta nasza młodzież jest na bakier z tańcem towarzyskim. Nic do rytmu, nic do taktu…. ! Muzyka im w tańcu nie przeszkadza.

Wyspiańczyk
Wyspiańczyk
13 dni temu

Piękny polonez i pięknie zatańczymy i te stroje. Cudownie. Gratulacje.

Aneta
Aneta
13 dni temu

Przykro mi o tym pisać, ale to nie był polonez, raczej parodia.Wstyd!!!

ABC
ABC
13 dni temu
Reply to  Aneta

Chyba oburzone mamusie minusują, ale prawda jest taka, że ten polnez niewiele miał wspólnego z polonezem i niestety ale był beznadziejnie wykonany. Zresztą patrząc na organizację otwarcia balu daje ona wiele do życzenia.

Gol
Gol
13 dni temu

Pozdrawiam serdecznie wszystkich maturzystów.

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
14 dni temu

Piękna ta nasza młodzież

Cynik
Cynik
14 dni temu

Może i piękna ciekawie czy będzie dokonywać słusznych wyborów. Nic im nie brakowało beztresowe wychowanie , żyli w pokoju względnym dobrobycie zobaczymy czy to wystarczy…

Anonimowo
Anonimowo
13 dni temu
Reply to  Cynik

xD

Inka
Inka
13 dni temu
Reply to  Cynik

A to co lepiej jak by żyli w czasie wojny i ubóstwa? Chyba Ciebie wychowali w stresie i tak Ci zostało.
Młodzież piękna, brawo

Cynik
Cynik
11 dni temu
Reply to  Inka

Cyniczna babo

Kuba
Kuba
11 dni temu
Reply to  Cynik

Ta młodzież nie nadaje się do jakichkolwiek wyborów, to młodzież, która tylko czeka i woła „daj”. Może nie wszyscy tacy są, bo znam wśród młodych ludzi i ludzi myślących, rozsądnych, ale tych jest jednak mało.

Chcecie, żeby w mieście i w kraju się dobrze działo? Jęczycie, że wszystko jest tylko dla seniorów?

Pamiętajcie, że bardzo dużo zależy od was, od tego czy pójdziecie do urn wyborczych i czy będziecie potrafili wybrać dobrych przedstawicieli do rządzenia miastem, powiatem, województwem i krajem.

Te wybory, które nadchodzą, są chyba najważniejszymi wyborami tak tak wybory samorządowe jak i parlamentarne. Od nich zależy przyszłość naszego miasta i od nich zależy przyszłość Polski
Najwyższy czas rozliczyć tych co co rządzili w Polsce przez ostatnie 8 lat.

Odpowiem
Odpowiem
13 dni temu

Za to Ty nigdy nie będziesz burmistrzem.

xawery
xawery
13 dni temu
Reply to  Odpowiem

A ty nigdy nie zmądrzejesz –zawsze będziesz GŁUPCEM !!!

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x