Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka w SP 2 [FOTO]


„Już pora wstać, wyruszyć z domu, przyjaciela spotkać znów.


Miły, puchaty, okrągły, bo to mój jest…

Kubuś Puchatek, Kubuś…”.

Słowa tej piosenki przywitały wszystkie dzieci, które zebrały się w przedszkolu. Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. Kubuś Puchatek to niezwykle przyjazny miś, ale nieco niezdarny i kochający miodek. By uczcić ten dzień przedszkolaki przyszły ubrane w kolorach: czerwonym, żółtym i pomarańczowym. Miały okazję dowiedzieć się, jaka była historia powstania książki o przygodach Puchatka oraz przybliżenie postaci jego przyjaciół. Był to prawdziwie Kubusiowy dzień! Uśmiech zagościł na buzi każdego przedszkolaka.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x