Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

18 stycznia to Dzień Kubusia Puchatka [FOTO]


Najmilszy i najsłynniejszy miś mieszkający w Stumilowym Lesie obchodził swoje urodziny razem z uczniami klasy II a Szkoły Podstawowej nr 7.  Kubuś Puchatek to postać uwielbiana przez dzieci. Podczas zajęć uczennice klasy V d Natalia Szewczak i Helena Oleksiak przeczytały dzieciom jedną z przygód Kubusia Puchatka pt. DZIEŃ PRZYJAŹNI. Dzieci zapoznały się z historią opowiadającą o przyjaźni, miłości i rodzinie. Poruszyliśmy ważne zagadnienia dotyczące tego jak należy traktować bliskich i dlaczego każdy z nas potrzebuje w życiu przyjaciela. Dzień spędzony z Kubusiem Puchatkiem nauczył dzieci wytrwałości w pokonywaniu trudności oraz cieszenia się z najmniejszych rzeczy.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x