Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ukradł torebkę, płacił kradzioną kartą. Usłyszał dziewięć zarzutów


Wczoraj, mławscy dzielnicowi zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież damskiej torebki i posłużenie się skradzioną kartą bankomatową. Sprawcę zarejestrowały kamery w jednym ze sklepów, gdy skradzioną kartą płacił za alkohol i papierosy. Zatrzymany usłyszał w sumie dziewięć zarzutów.


Dzielnicowi, podczas prowadzonych czynności, ustalili tożsamość i zatrzymali 36-letniego mławianina, podejrzanego o kradzież torebki damskiej z niezamkniętego mieszkania. Do kradzieży doszło na początku stycznia. W torebce był portfel z pieniędzmi, kosmetyki oraz karta bankomatowa. Sprawca kilkukrotnie posłużył się skradzioną kartą. W jednym ze sklepów na terenie Mławy, zarejestrowała go kamera, gdy płacił kartą okradzionej kobiety za alkohol i papierosy. Podczas zatrzymania, w rozmowie z policjantami przyznał, że używał karty, póki nie została zablokowana a pozostałe rzeczy sprzedał. Wczoraj, zatrzymany 36-letni mławianin usłyszał w sumie dziewięć zarzutów, w tym  kradzieży mienia, kradzieży karty oraz posłużenia się kartą bankomatową.  Trwają dalsze czynności, które prowadzi mławska komenda Policji. Zgodnie z kodeksem karnym, za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności,  za włamanie na konto bankowe, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x