Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rozpędzony Lanos uderzył w słup. Pasażer nie żyje


Tragiczny wypadek w Przasnyszu. Wczoraj rano rozpędzony Lanos uderzył w słup energetyczny. Siła uderzenia była tak duża, że auto złamało betonowy słup i owinęło się wokół niego. Kierowca auta został ranny, a 43-letniemu pasażerowi nie udało się przywrócić funkcji życiowych.


W wyniku zdarzenia poszkodowane były dwie osoby. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy medycznej osobom poszkodowany wraz z Zespołem Ratownictwa Medycznego. Wobec jednego z poszkodowanych prowadzona była resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Niestety nie przyniosła skutku. Drugi poszkodowany został przewieziony do szpitala w Przasnyszu – poinformowała przasnyska straż pożarna.

źródło: KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x